Avide - 18W Beépíthető LED panel, kör, 6400K, hideg fehér - ACRPCW-R-18W-ALU
- Gyártó: Avide
- Cikkszám: ACRPCW-R-18W-ALU
- Elérhető: Készlethiány
- Gyártói készlet: Nincs külső raktárban
Az elérhető termékek szállítása 1-2 munkanap.
Külső raktárról történő szállítás 5-8 munkanap.
Általános információk
LED típus
SMD
Élettartam
20000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
18W
Feszültség
AC:220-240V
Frekvencia
50Hz
Technikai adatok
Sugárzási szög°
120°
Fény színe
Hideg fehér
Színhőmérséklet
6400K
Fényáram (lm)
1490 lm
Termék részletei
Szín
Fehér
Anyag
Alumínium
Forma
Kör
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP420
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Átmérő
Ø 220mm
Magasság
10mm
Ajánlott kivágási méret
Ø 201mm