Avide - 18W Beépíthető mennyezeti led panel, kör, 3000K - ACRPWW-R-18W-ALU
- Gyártó: Avide
- Cikkszám: ACRPWW-R-18W-ALU
- Elérhető: 5-9 munakanap
- Gyártói készlet: Információ telefonon
Általános információk
LED típus
SMD
Élettartam
20000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
18W
Feszültség
AC:220-240V
Frekvencia
50Hz
Technikai adatok
Sugárzási szög°
120°
Fény színe
Meleg fehér
Színhőmérséklet
3000K
Fényáram (lm)
1490 lm
Termék részletei
Szín
Fehér
Anyag
Alumínium
Forma
Kör
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP420
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Átmérő
Ø 220mm
Magasság
10mm