- Cikkszám: ACRPCW-S-18W-ALU
- Elérhető: 5-9 munakanap
- Gyártói készlet: Van külső raktárban
Az elérhető termékek szállítása 1-2 munkanap.
Külső raktárról történő szállítás 5-8 munkanap.
Általános információk
LED típus
SMD
Élettartam
20 000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
18W
Feszültség
230V
Technikai adatok
Fény színe
Hideg fehér
Színhőmérséklet
6400K
Fényerő (Fényáram)
1490lm
Szín visszaadási érték (CRI)
>80
Sugárzási szög
120 °
Termék részletei
Anyag
Alumínium
Szín
Fehér
Típus
Beépíthető mennyezeti Lámpa
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP20
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal felkapcsol)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Szélesség
220 mm
Hosszúság
220 mm
Magasság
10 mm
Ajánlott kivágási méret
~201 mm