Avide - Beépíthető Négyzet Mennyezeti Lámpa ALU Szatén Nikkel 18W NW - ACRPNW-S-18W-ALU-SN
- Gyártó: Avide
- Cikkszám: ACRPNW-S-18W-ALU-SN
- Elérhető: 5-9 munakanap
- Gyártói készlet: Van külső raktárban
Az elérhető termékek szállítása 1-2 munkanap.
Külső raktárról történő szállítás 5-8 munkanap.
Általános információk
LED típus
SMD
Élettartam
20 000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
18W
Feszültség
230V
Technikai adatok
Fény színe
Természetes fehér
Színhőmérséklet
4000K
Fényerő (Fényáram)
1490 lm
Szín visszaadási érték (CRI)
>80
Sugárzási szög
120 °
Termék részletei
Anyag
Alumínium + műanyag
Szín
Szatén
Típus
Felületbe süllyeszthető LED panel
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP20
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal felkapcsol)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Szélesség
220 mm
Hosszúság
220 mm
Magasság
10 mm