  • Cikkszám: LD-MAW13W-NBP4
  • Raktáron (azonnal szállítható): 3  db
  • Gyártói készlet: Információ telefonon
Általános információk
LED típus
SMD
Elektromos adatok
Teljesítmény
13W
Feszültség
230V
Technikai adatok
Fény színe
Természetes fehér
Színhőmérséklet
4000K
Fényerő (Fényáram)
1020 lm
Szín visszaadási érték (CRI)
>80
Sugárzási szög
120 °
Termék részletei
Anyag
Alumínium
Szín
Fehér
Típus
Beépíthető LED panel
Forma
Négyzet
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP44
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal felkapcsol)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Szélesség
170 mm
Hosszúság
170 mm
Magasság
22 mm