  • Cikkszám: LD-MAW24W-NB
  • Raktáron (azonnal szállítható): 2  db
  • Gyártói készlet: Nincs külső raktárban
Általános információk
LED típus
SMD
Élettartam
20 000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
24W
Feszültség
230V
Technikai adatok
Fény színe
Természets fehér
Színhőmérséklet
4000K
Fényerő (Fényáram)
2000lm
Szín visszaadási érték (CRI)
>80
Sugárzási szög
120 °
Termék részletei
Anyag
Alumínium
Szín
Fehér
Típus
Beépíthető mennyezeti Lámpa
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP20
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal felkapcsol)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Szélesség
291 mm
Hosszúság
291 mm
Magasság
10 mm
Ajánlott kivágási méret
275 mm