Avide - Beépíthető Led panel, kör, 12W, 6400K - ACRPCW-R-12W-ALU
  • Gyártó: Avide
  • Cikkszám: ACRPCW-R-12W-ALU
  • Elérhető: 5-9 munakanap
  • Gyártói készlet: Van külső raktárban
Az elérhető termékek szállítása 1-2 munkanap.
Külső raktárról történő szállítás 5-8 munkanap.
Általános információk
Termék
Beépíthető LED panel
Élettartam
25000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
12W
Feszültség
AC 220-240V
Frekvencia
50Hz
Technikai adatok
Fény színe
Hideg fehér
Színhőmérséklet
6000K
Fényerő (Fényáram)
960 lm
Szín visszaadási érték (CRI)
80
Sugárzási szög
120°
Termék részletei
Anyag
Alumínium-plasztik
Szín
Fehér
Forma
Kör
Tulajdonságok
Szabályozható
Nem
Burkolat védelmi osztály
IP20
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Vastagság
10mm
Szélesség x Hosszúság
170mm x 170mm