- Cikkszám: ACRPNW-S-24W-ALU
- Elérhető: 5-9 munakanap
- Gyártói készlet: Van külső raktárban
Az elérhető termékek szállítása 1-2 munkanap.
Külső raktárról történő szállítás 5-8 munkanap.
Általános információk
LED típus
SMD
Élettartam
20 000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
24W
Feszültség
230V
Technikai adatok
Fény színe
Természetes fehér
Színhőmérséklet
4000K
Fényerő (Fényáram)
2000lm
Szín visszaadási érték (CRI)
>80
Sugárzási szög
120 °
Termék részletei
Anyag
Alumínium
Szín
Fehér
Típus
Beépíthető mennyezeti Lámpa
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP20
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal felkapcsol)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Szélesség
291 mm
Hosszúság
291 mm
Magasság
10 mm
Ajánlott kivágási méret
275 mm