Modee - Beépíthető 24W kör panel - 4000K (1680LM) - ML-LPRB4000K24W
  • Gyártó: modee
  • Cikkszám: ML-LPRB4000K24W
  • Elérhető: 5-9 munakanap
  • Gyártói készlet: Információ telefonon
Általános információk
Termék
Beépíthető LED panel
Élettartam
30 000 óra
Elektromos adatok
Teljesítmény
24W
Feszültség
AC 220-240V
Frekvencia
50Hz
Technikai adatok
Fény színe
Természetes fehér
Színhőmérséklet
4000K
Fényerő (Fényáram)
1680 lm
Szín visszaadási érték (CRI)
80
Sugárzási szög
120°
Termék részletei
Anyag
Alumínium-plasztik
Szín
Fehér
Forma
Kör
Tulajdonságok
Szabályozható
Nem
Burkolat védelmi osztály
IP20
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Vastagság
28mm
Szélesség x Hosszúság
Ø296 mm