GTV Lighting - 13W beépíthető led panel, kör 4000K IP44 - LD-ORW13W-NB
- Gyártó: GTV Lighting
- Cikkszám: LD-ORW13W-NB
- Elérhető: 5-9 munakanap
- Gyártói készlet: Van külső raktárban
Általános információk
LED típus
SMD
Elektromos adatok
Teljesítmény
13W
Feszültség
230V
Technikai adatok
Fény színe
Természetes fehér
Színhőmérséklet
4000K
Fényerő (Fényáram)
1020 lm
Szín visszaadási érték (CRI)
>80
Sugárzási szög
120 °
Termék részletei
Anyag
Alumínium
Szín
Fehér
Típus
Beépíthető LED panel
Forma
Kör
Tulajdonságok
Burkolat védelmi osztály
IP44
Bekapcsolási idő
0.001 mp (azonnal felkapcsol)
Környezeti hőmérséklet
Az eszköz csak -20° +45° hőmérsékleti tartományban üzemeltethető
Méretek
Átmérő
Ø 168 mm
Magasság
10 mm